O NÁS

Naše tři společnosti se sdružily, aby společně podpořily boj s pandemií Covid 19. Máme dostatek odborných znalostí i zkušeností z oblasti zajištění IT pro klinickou laboratorní praxi a máme za sebou celoroční praxi s podporou testováním na Covid 19.

Prohlášení ke spolupráci firem je ZDE KE STAŽENÍ
OptiwareNET s.r.o.

OptiwareNET s.r.o. je česká konzultační společnost se sídlem v Olomouci.

Základním profesionálním zaměřením společnosti OptiwareNET s.r.o. je celostní rozvoj a zvyšování efektivity chodu organizací za využití moderních digitálních technologií. Společnost OptiwareNET s.r.o. má charakter expertní manažerské skupiny, která je založena na spolupráci interních a externích specialistů s různým odborným zaměřením.

http://optiware.cz/DS Soft Olomouc spol. s r.o.

DS Soft Olomouc spol. s r.o. je česká softwarová společnost se sídlem v Olomouci.

Od roku 2006 je pro DS Soft Olomouc spol. s r.o. hlavním a klíčovým produktem systém Envis® – moderní laboratorní informační systém. pro efektivní práci lékařů a laborantů, postavený na nejmodernějších technologiích a přinášejících další přidané hodnoty v oblasti bezpečnosti, stability, otevřenosti a rozsáhlé parametrizovatelnosti. Systém Envis® je implementován ve více jak 200 laboratořích po celé ČR. 

http://www.dssoftolomouc.cz/FT Technologies a.s.

FT Technologies a.s. je česká softwarová společnost se sídlem v Olomouci.

V současné době působí FT Technologies a.s. v České republice, Polsku a na Slovensku. V České republice a na Slovensku je FT Technologies a.s. považována za lídra trhu v poskytování informačního systému pro obecní a městské policie.

Klíčovým produktem FT Technologies a.s. je IS MP Manager, který je systémem nové generace, určeným městským a obecním policiím pro vedení jejich agendy. MP Manager je implementován u více jak 150 městských a obecních policií.  

https://www.fttech.org/